Ci, których musisz poznać


NINA WELCH | 20 lat

nancy wilson | elevator beat
Kolejny rzut oka na rozpromienioną, wpatrzoną w niego, buzię. Tylko udaje, czy nadal w jej żyłach płynie wino? To nieistotne. Bo on wciąż czuje smak jej ust. Bo nadal pamięta dotyk jej ciepłych palców na swoim lodowatym policzku. Bo wiara potrafi czynić cuda. Bo status tej dziewczyny jest dzisiaj tak samo niepodważalny jak był wczoraj i jak będzie jutro. Taka miła. Taka (nie) rozsądna. Taka nieosiągalna.
BENJAMIN WARD | 22 lata

the smiths | asleep
Cóż robić? Stało się. Coś wyrwało mu serce, spaliło je na popiół, i rozpuściło w szklance z wódką. Jego jedynej, niezłomnej i dzielnej towarzyszce ostatnich dni niedoli. Reflektuje się i zerka na brunetkę. Dobrze. A pewnie, że będzie dobrze.Szklanka rozbija się w drobny mak, dołączając tym samym do szklanego, zdobiącego panele, dywanu. Rizzo podskakuje nerwowo. Dla niej to koniec. Dla niego ledwie początek.
 ADRIEN LEVINE | 21 lat

  villagers | nothing arrived
Jej spojrzenie wędruje wyżej. Zawadiacki błysk. Pierwsze zmarszczki w kącikach. I ono. Nieplanowane. Absolutnie wyimaginowane. Stare jak świat. Poczucie winy. Mogłaby przysiąc, że... Zadziera brodę.  Jak to możliwe, że po tym wszystkim widok tej twarzy wciąż potrafi doprowadzać ją takiego stanu? Onieśmielać. Bezkarnie siać zamęt w jej biednej główce. Pociągać znacznie mocniej niż sama mogłaby tego chcieć?
OLIVIER WELCH | 17 lat

sons of the east  | into the sun
Nie zdecydował się usiąść. No, trudno. Podejść bliżej też nie. Wygląda na to, że ta drętwa rozmowa skróci się do niezbędnego minimum. I dobrze. Ale... co to? Policzki Welcha już tak nie rzucają się w oczy. Czyżby purpura ustąpiła miejsca lekkiemu zaróżowieniu? Podobnie rzecz się ma z zaciętym wyrazem twarzy. I pomyśleć, że musiał tylko rozwiać jedną z jego wątpliwości. Tyle wystarczy, żeby nabrał śmiałości, grzecznie usiadł obok i biorąc porządny oddech wskazał palcem na butelkę: — Mogę?
CHLOE MORITZ | 20 lat

mazzy star | wild horses
Klin klinem, albo... Wirujące na wietrze kartki. Strzaskane lusterko. Rozsmarowana na chodniku szminka. Stłuczone kolano. Nędza. Milczenie. On. Jej bohater. Przybywający w samą porę. Na białym koniu? Bynajmniej. Zamiast miecza dzierżący w dłoni czerwoną różę. Zamiast rozbrajającego uśmiechu, uzbrojony w grymas niezadowolenia. Niepokojąco wolny od takiej tam uroczej blondynki.
LEVI DAVIS | 21 lat

beta radio | either way
Twarz bruneta na powrót rozpromienia uśmiech. Serce wypełnia żar. Pustkę zalewa pewność. Levi Davis znów czuje się tak jak przed rokiem. Przeszłość przeplata się z przyszłością. Tę ostatnią zdążył już zaplanować sobie od A do Z. I nie tylko sobie.
JULIE RIZZO | 18 lat

    ♪ amy winehouse | tears dry on their own

 Jest trochę wystraszona i niepewna, ale bez wątpienia zaintrygowana. Błysk zaciekawienia w jej oczach, nie pozwala mu dłużej się nad sobą użalać. Skoro bycie egoistą i potworem, jest jego powołaniem, to może powinien mu się poddać? W obawie przed tym, że jak zawsze mu ucieknie, zdecydowanie chwyta ją za podbródek. Długo patrzy w jej pociemniałe oczy. Zbyt długo, by móc zrobić krok do tyłu. Zbyt krótko, by miał w ogóle ochotę go robić.
 
FRANK DREW | 24 lata

alae | all gived up
Niechęć. Dystans. Niedowierzanie. Tego ranka Frank Drew jest niczym intrygująca książka. Wciąga, rozbudza apetyt, bez mała przyprawia o zawał serca. Mocniejszy, niż mógłbyś się spodziewać. Nic, tylko czytać. I tak aż do słodko - gorzkiego końca.
LOLLY BELL | 24 lata

♪ babyshambles | maybelline
Ach, ta nutka złośliwości. W pełni zasłużona. Ach, ten zimny niczym lód półuśmiech. Zjawiający się dosłownie w ostatniej chwili. Jak długo jeszcze zamierzał ją zwodzić? Udawać, że nic ich nie łączy, a wspólne poranki były jedynie sposobem na zabicie czasu?  Już ona się o to postara, żeby zmienić tok jego myślenia. Tak zalezie mu za skórę, że cudowny Adrien nigdy nie zapomni o tym, że to ona miała być tą ostatnią. Nieśmiały jeszcze plan powoli zaczynał kiełkować w jej głowie.

Twarzy użyczyli (od góry):

Gemma Arterton  
Jude Law  
Adam Brody  
Nathaniel Buzolic  
Samaire Armstrong  
Gaspard Ulliel  
Marion Cotillard  
Jesse Rutherford  
Laura Ramsey

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pomoc! Znałaś go, czy trafiłaś na niego przypadkiem?
   W każdym razie, pan Hunter został już dopisany ;)

   Usuń
  2. Chrome ma świetną opcję "Przeszukaj google za pomocą tego obrazu" ;P więc znalazłam, ale zajęło mi to około trzydziestu sekund, góra minuty ;)

   Pozdrawiam,
   maxie

   Usuń
  3. O, dobrze wiedzieć. No to chyba już czas wymienić Mozillę na lepszy model ;)
   Również pozdrawiam,
   Ulotna.

   Usuń
  4. Mozilla też ma taką opcje. Nieraz z niej korzystam ^^

   Usuń
 2. Niezwykle spodobała mi się ta od dwóch sześciopaków. Czuje, że z nią będzie się niemało działo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja. Arcydzieło. Mistrzostwo.
  Konam tutaj z zachwytu, dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest wspaniałe. Cudownie 'zrobiłaś' 'Bohaterów'.
  Pozdrawiam =]

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon